Trumny

Od początku działalności postawiliśmy na współpracę z jedną stolarnią, która wyróżnia się rzemieślniczym doświadczeniem i niespotykaną jakością, dzięki czemu wspólnie możemy zaoferować produkt dopracowany, nie pochodzący z masowej produkcji.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki zakres najwyższej jakości trumien w bogatej palecie wzorów i kolorów. Wykonane są one z drewna topolowego, olchowego i dębowego. Wszystkie tapicerowane są eleganckim aksamitem, a w środku znajduje się zdobiona poduszka.

Każdą z trumien możemy udekorować kompozycją kwiatową, skomponowaną wspólnie z naszym florystą.

Tradycją jest czuwanie przy otwartej trumnie w kaplicy cmentarnej lub kościele, jednak na czas Mszy św. wieko jest zamykane. Po zakończonym obrzędzie pożegnalnym następuje uroczyste odprowadzenie trumny z ciałem na miejsce wiecznego spoczynku, czego dokonujemy za pomocom elegankich karawanów, bądź ze względu na umiejscowienie cmentarzy, na ramionach, zachowując wojskowy szyk.

Jesteś tutaj: Asortyment Trumny

Prezentujemy część oferowanych produktów i zapraszamy do sal ekspozycyjnych naszych biur obsługi klienta, gdzie znajdą Państwo pełny asortyment.

Zadzwoń: 746 675 451

Opinie

Kontakt z nami

Zakład pogrzebowy Wałbrzych

ul. Alfreda Sokołowskiego 1A
58-309 Wałbrzych

  74 667 54 51 24h

  zpgamma@gmail.com

Zakład pogrzebowy Boguszów-Gorce

ul. Główna 39 (dawniej Fornalskiej)
58-370 Boguszów Gorce

  74 844 76 66 24h

  zpgamma@gmail.com

© wszystkie prawa zastrzeżone