Trumny

Od początku działalności postawiliśmy na współpracę z jedną stolarnią, która wyróżnia się rzemieślniczym doświadczeniem i niespotykaną jakością, dzięki czemu wspólnie możemy zaoferować produkt dopracowany, nie pochodzący z masowej produkcji.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki zakres najwyższej jakości trumien w bogatej palecie wzorów i kolorów. Wykonane są one z drewna topolowego, olchowego i dębowego. Wszystkie tapicerowane są eleganckim aksamitem, a w środku znajduje się zdobiona poduszka.

Każdą z trumien możemy udekorować kompozycją kwiatową, skomponowaną wspólnie z naszym florystą.

Tradycją jest czuwanie przy otwartej trumnie w kaplicy cmentarnej lub kościele, jednak na czas Mszy św. wieko jest zamykane. Po zakończonym obrzędzie pożegnalnym następuje uroczyste odprowadzenie trumny z ciałem na miejsce wiecznego spoczynku, czego dokonujemy za pomocom elegankich karawanów, bądź ze względu na umiejscowienie cmentarzy, na ramionach, zachowując wojskowy szyk.

Jesteś tutaj: Asortyment Trumny

Prezentujemy część oferowanych produktów i zapraszamy do sal ekspozycyjnych naszych biur obsługi klienta, gdzie znajdą Państwo pełny asortyment.