Kwiaty

Zakład pogrzebowy Gamma, oferując kompleksowe usługi pogrzebowe zapewnia swoim klientom możliwość skorzystania z własnej pracowni florystycznej.

Mając na uwadze, jak ważne w naszej kulturze jest wyrażanie uczuć poprzez wręczane kwiaty, wiemy że na jakość oferowanych wieńców musimy zwrócić szczególną uwagę. By temu sprostać stworzyliśmy osobny dział naszej firmy, wyspecjalizowany w florystyce funeralnej. Zajmuje się on projektowaniem i aranżacją kompozycji kwiatowych, oraz codziennym sprowadzaniem kwiatów bezpośrednio od producentów i importerów, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować produkty świeże i trwałe, trafiające w wszelkie gusta naszych klientów.

Naszą złotą zasadą przy tworzeniu wieńców, wianków i wiązanek jest korzystanie zawsze ze świeżych kwiatów, zakupionych pod aktualne zlecenie, a także zapewnienie im odpowiednich warunków przechowania aż do ceremonii pogrzebowej.

Nasz doradca klienta zaproponuje Państwu również udekorowanie kaplicy/kościoła oraz trumny lub urny.

Jesteś tutaj: Asortyment Kwiaty

Prezentujemy część oferowanych produktów i zapraszamy do naszych biur obsługi klienta, gdzie zademonstrujemy Państwu pełną ofertę florystyczną.

Zadzwoń: 746 675 451

Opinie

Kontakt z nami

Zakład pogrzebowy Wałbrzych

ul. Alfreda Sokołowskiego 1A
58-309 Wałbrzych

  74 667 54 51 24h

  zpgamma@gmail.com

Zakład pogrzebowy Boguszów-Gorce

ul. Główna 39 (dawniej Fornalskiej)
58-370 Boguszów Gorce

  74 844 76 66 24h

  zpgamma@gmail.com

© wszystkie prawa zastrzeżone