Kwiaty

Zakład pogrzebowy Gamma, oferując kompleksowe usługi pogrzebowe zapewnia swoim klientom możliwość skorzystania z własnej pracowni florystycznej.

Mając na uwadze, jak ważne w naszej kulturze jest wyrażanie uczuć poprzez wręczane kwiaty, wiemy że na jakość oferowanych wieńców musimy zwrócić szczególną uwagę. By temu sprostać stworzyliśmy osobny dział naszej firmy, wyspecjalizowany w florystyce funeralnej. Zajmuje się on projektowaniem i aranżacją kompozycji kwiatowych, oraz codziennym sprowadzaniem kwiatów bezpośrednio od producentów i importerów, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować produkty świeże i trwałe, trafiające w wszelkie gusta naszych klientów.

Naszą złotą zasadą przy tworzeniu wieńców, wianków i wiązanek jest korzystanie zawsze ze świeżych kwiatów, zakupionych pod aktualne zlecenie, a także zapewnienie im odpowiednich warunków przechowania aż do ceremonii pogrzebowej.

Nasz doradca klienta zaproponuje Państwu również udekorowanie kaplicy/kościoła oraz trumny lub urny.

Jesteś tutaj: Asortyment Kwiaty

Prezentujemy część oferowanych produktów i zapraszamy do naszych biur obsługi klienta, gdzie zademonstrujemy Państwu pełną ofertę florystyczną.