Ekshumacja zwłok

Ekshumacja zwłok, to wydobycie szczątków pochowanych osób, w celu np. przeniesienia ich w inne miejsce cmentarne. Popularnym rozwiązaniem jest również kremacja ekshumowanych szczątków i pochowanie ich w grobie rodzinnym, w którym to zgodnie z prawem można umieścić dowolną ilość urn.

Jesteś tutaj: Oferta Ekshumacja

Zakład Pogrzebowy Gamma posiada wszelkie niezbędne zezwolenia oraz dysponuje koniecznym sprzętem i akcesoriami, a także środkami transportu, by móc wykonywać ekshumacje zwłok po upłynięciu 20-letniego okresu od pochówku, a także przed jego upływem. Przeprowadzamy również zmianę miejsca pochowania urn z prochami.

W Państwa imieniu, nasz doradca klienta dokona wszelkich ustaleń z administratorami cmentarzy, skompletuje niezbędne dokumenty oraz sporządzi stosowny wniosek do odpowiedniej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w celu uzyskania zezwolenia na dokonanie ekshumacji, którą to wedle obowiązujących przepisów można przeprowadzać od 16 października do 15 kwietnia.

Cena ekshumacji to suma składowych towarów i usług, zależna od zakresu wymaganych prac, w szczególności kamieniarskich i transportowych. Można jej jednak dokonać już w granicach 1800 zł.

Jeżeli mają Państwo jakieś pytania lub wątpliwości, zapraszamy do całodobowego kontaktu.