Ekshumacja zwłok - Gamma Wałbrzych

Jesteś tutaj: Oferta Ekshumacja

Ekshumacja zwłok, to wydobycie szczątków pochowanych osób, w celu np. przeniesienia ich w inne miejsce cmentarne. Popularnym rozwiązaniem jest również kremacja ekshumowanych szczątków i pochowanie ich w grobie rodzinnym, w którym to zgodnie z prawem można umieścić dowolną ilość urn.

Zakład Pogrzebowy Gamma posiada wszelkie niezbędne zezwolenia oraz dysponuje koniecznym sprzętem i akcesoriami, a także środkami transportu, by móc wykonywać ekshumacje zwłok po upłynięciu 20-letniego okresu od pochówku, a także przed jego upływem. Przeprowadzamy również zmianę miejsca pochowania urn z prochami.

W Państwa imieniu, nasz doradca klienta dokona wszelkich ustaleń z administratorami cmentarzy, skompletuje niezbędne dokumenty oraz sporządzi stosowny wniosek do odpowiedniej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w celu uzyskania zezwolenia na dokonanie ekshumacji, którą to wedle obowiązujących przepisów można przeprowadzać od 16 października do 15 kwietnia.

Cena ekshumacji to suma składowych towarów i usług, zależna od zakresu wymaganych prac, w szczególności kamieniarskich i transportowych. Można jej jednak dokonać już w granicach 1800 zł.

Jeżeli mają Państwo jakieś pytania lub wątpliwości, zapraszamy do całodobowego kontaktu.

przeniesienie szczatkow na inne miejsce cmentarne

Zadzwoń: 746 675 451

Opinie

Kontakt z nami

Zakład pogrzebowy Wałbrzych

ul. Alfreda Sokołowskiego 1A
58-309 Wałbrzych

  74 667 54 51 24h

  zpgamma@gmail.com

Zakład pogrzebowy Boguszów-Gorce

ul. Główna 39 (dawniej Fornalskiej)
58-370 Boguszów Gorce

  74 844 76 66 24h

  zpgamma@gmail.com

© wszystkie prawa zastrzeżone