Organizacja pogrzebu - Gamma Wałbrzych

Jesteś tutaj: Oferta Organizacja pogrzebu

Organizacja pogrzebu w Wałbrzychu i okolicach

W trakcie pojedynczej wizyty w jednym z biur naszej firmy, zorganizujemy kompleksową usługę pogrzebową, zwieńczoną dostojną ceremonią, w dowolnym rytuale religijnym, na każdym, dowolnie wskazanym cmentarzu komunalnym oraz parafialnym na terenia miasta Wałbrzych, Szczawno-Zdrój, Boguszów-Gorce, jak i całego kraju. Wspólnie przejdziemy przez złożony proces organizacji pochówku, mając na uwadze każdy, poszczególny jego element, gwarantując Państwu pewność, że wszystko jest należycie dopilnowane.

kompleksowa organizacja pogrzebu

Po dostarczeniu nam podstawowego dokumentu stwierdzającego zgon - karty zgonu, w Państwa imieniu złożymy stosowny wniosek w Urzędzie Stanu Cywilnego, gdzie otrzymamy odpis skrócony aktu zgonu. Następnie zarezerwujemy termin pochówku zarówno u administratora wybranego cmentarza jak i u ceremoniarza (księdza lub mistrza ceremonii), po czym wykonamy klepsydry i nekrologi.

Zajmiemy się wszelkimi niezbędnymi pracami kamieniarskimi, związanymi z demontażem nagrobka lub płyty nagrobnej, wypisaniem danych osoby zmarłej na tablicy, jak i grabarskimi - wykopaniem grobu lub zbudowaniem murowanego grobowca. Jeżeli nie dysponujecie Państwo rodzinnym grobem, wskażemy dostępne możliwości wyboru najbardziej dogodnego miejsca. Pomożemy w jego wyborze, kierując się Państwa wymaganiami.

Jeżeli zdecydujecie się Państwo na pochówek urnowy, zorganizujemy pożegnanie przed kremacją i samą kremację. Wybierzemy wszelkie niezbędne akcesoria, w tym odpowiednią trumnę lub urnę.

Ciało osoby zmarłej przechowamy w chłodni do dnia pogrzebu lub kremacji, następnie wykonamy pełną kosmetykę pośmiertelną oraz ubierzemy w odzież nam dostarczoną lub zakupioną w naszej firmie.

Z bogatego katalogu florystycznego wybierzemy wieńce, wiązanki i wszelkie inne kwiaty, które dostarczymy w dniu pogrzebu do kaplicy.

W celu przyznania zasiłku pogrzebowego, przygotujemy i skompletujemy wszelkie dokumenty do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Wojskowego Biura Emerytalnego, Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, Służby Więziennej oraz innych, a więc wszelką organizacją pogrzebu, od początku do końca, w Państwa imieniu zajmiemy się my.

organizacja pogrzebu

Zadzwoń: 746 675 451

Opinie

Kontakt z nami

Zakład pogrzebowy Wałbrzych

ul. Alfreda Sokołowskiego 1A
58-309 Wałbrzych

  74 667 54 51 24h

  zpgamma@gmail.com

Zakład pogrzebowy Boguszów-Gorce

ul. Główna 39 (dawniej Fornalskiej)
58-370 Boguszów Gorce

  74 844 76 66 24h

  zpgamma@gmail.com

© wszystkie prawa zastrzeżone