Transport zmarłych - Gamma Wałbrzych

Jesteś tutaj: Oferta Transport zmarłych

Transport krajowy

Nasza firmy świadczy pełen zakres usług związanych z całodobowym transportem zmarłych na terenie całego kraju.
Dysponujemy zróżnicowanym, prestiżowym taborem karawanów pogrzebowych, spełniających wszelkie wymogi Państwowej Inspekcji Sanitarnej, a nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu jesteśmy w stanie oferować usługi na najwyższym poziomie.

Zlecając transport naszej firmie, mają Państwo pewność, że zostanie on dokonany w należyty sposób, zgodny z zasadami etyki i obowiązującymi przepisami.

Ciało osoby zmarłej jest umieszczane w chłodni, gdzie w odpowiedniej temperaturze oczekuje do dnia pogrzebu lub też zaplanowanej kremacji. Wysokiej klasy urządzenia chłodnicze, których używamy są przeznaczone wyłącznie do celów pogrzebowych i posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty.

transport zwłok krajowy

Transport międzynarodowy

Gdy śmierć nastąpiła za granicą naszego kraju, pojawia się wiele pytań i wątpliwości, jak należy postępować.

Dogłębna znajomość złożonych przepisów i charakterystyki poszczególnych krajów oraz długo zdobywane doświadczenie umożliwiają nam sprawne dopełnienie wszelkich formalności. Przeprowadzimy Państwa przez cały proces sprowadzenia najbliższych zza granicy, zajmując się wszelkimi niezbędnymi zezwoleniami urzędów krajowych i zagranicznych.

W zależności od specyfiki każdej sytuacji, zlecenia realizujemy drogą lądową, powietrzną i morską, oferując najwyższą jakość w niskich cenach. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych, wielojęzycznych pracowników, co ułatwia dokonania wszelkich formalności za granicą.

Jeżeli mają Państwo pytania lub wątpliwości, zapraszamy do całodobowego kontaktu.

transport międzynarodowy

Zadzwoń: 746 675 451

Opinie

Kontakt z nami

Zakład pogrzebowy Wałbrzych

ul. Alfreda Sokołowskiego 1A
58-309 Wałbrzych

  74 667 54 51 24h

  zpgamma@gmail.com

Zakład pogrzebowy Boguszów-Gorce

ul. Główna 39 (dawniej Fornalskiej)
58-370 Boguszów Gorce

  74 844 76 66 24h

  zpgamma@gmail.com

© wszystkie prawa zastrzeżone