Jesteś tutaj: Zakład pogrzebowy GAMMA

Zakład pogrzebowy Wałbrzych

Dom pogrzebowy Gamma z Wałbrzycha to renomowany dostawca usług pogrzebowych na terenie Dolnego Śląska.

Usługi pogrzebowe świadczymy w Wałbrzychu i okolicach (posiadamy również oddział w Boguszowie-Gorcach).

Nasza firma pogrzebowa z Wałbrzycha posiada bogate doświadczenie w branży pogrzebowej, co umożliwia nam świadczenie kompleksowych usług na najwyższym poziomie.

W czym nasz zakład pogrzebowy może Ci pomóc?

O nas

Zakład pogrzebowy Gamma jest firmą rodzinną, powstałą w Wałbrzychu ponad 20 lat temu z powodu tragedii, która w pewnym etapie życia, dotyka wszystkie rodziny.

Założyciele naszego zakładu sami musieli zmierzyć się z zorganizowaniem ceremonii pogrzebowej własnego taty, co przez brak profesjonalizmu obecnych wtedy na rynku firm, okazało się traumatycznym przeżyciem.

Kiedy odbyta żałoba pozwoliła obiektywnie ocenić te wydarzenia, Wioletta i Dariusz podjęli decyzję o porzuceniu dotychczasowej kariery zawodowej, by zmierzyć się ze stereotypowymi realiami branży pogrzebowej. Dziś, kolejne pokolenie rodziny Wojdyła zarządza naszym zakładem, kierując się tymi samymi ideami, co jego założyciele.

Czym się zajmujemy?

Od początku istnienia zakład pogrzebowy Gamma z Wałbrzycha szczególny nacisk kładzie na jakość oferowanych usług, co realizujemy poprzez ciągłe doskonalenie naszej kadry i usprawnianie zaplecza technicznego. Wszystkie z przeprowadzanych przez nas ceremonii pogrzebowych noszą cechy wyjątkowych i dostojnych, gdyż wychodzimy z założenia, iż każdy z nas zasługuje na godne pożegnanie. Nieustannie tworzymy nowe standardy realizacji zleceń, nie pozwalając, by rynek usług pogrzebowych nas wyprzedził.

Jakie są nasze cele?

Poprzez kreowanie jakości usług pogrzebowych, permanentne wpływanie na standardy branży w naszym regionie, co zgodnie z prawem rynku oznacza ich poprawę w każdej firmie pogrzebowej.

Idea ta z początku wydawała się prawie niewykonalna, jednak dzięki nieprzerwanej pracy naszego zespołu, wcieliliśmy ją w życie i stała się ona faktem.

Zadzwoń: 746 675 451

Zakład pogrzebowy GAMMA - opinie

Kontakt z nami

Zakład pogrzebowy Wałbrzych

ul. Alfreda Sokołowskiego 1A
58-309 Wałbrzych

  74 667 54 51 24h

  zpgamma@gmail.com

Zakład pogrzebowy Boguszów-Gorce

ul. Główna 39 (dawniej Fornalskiej)
58-370 Boguszów Gorce

  74 844 76 66 24h

  zpgamma@gmail.com

© wszystkie prawa zastrzeżone