O nas

Ostatnie pożegnanie. Pogrzeb. Moment, kiedy Ci, których kochamy są wśród nas ostatni raz.
Od teraz pozostanie w naszej pamięci tylko ulotne echo Ich życia. Chcemy, by ten moment był wyjątkowy. Pełen szacunku i wdzięczności.
Wypełniony miłością i żalem. Pragniemy zatrzymać ulatującą bliskość.
Mamy świadomość, że wszelkie ceremoniały jedynie pomagają utulić w rozpaczy, spełnić ostatnie życzenia, powiedzieć "dziękuję i żegnaj",
a pozostały nam już tylko one...

I tym właśnie zajmujemy się my.
Pomagamy żegnać.

Jesteś tutaj: O nas

Gamma jest firmą rodzinną, powstałą ponad 20 lat temu z powodu tragedii, która w pewnym etapie życia, dotyka wszystkie rodziny. Założyciele naszego zakładu sami musieli zmierzyć się z zorganizowaniem ceremonii pogrzebowej własnego taty, co przez brak profesjonalizmu obecnych wtedy na rynku firm, okazało się traumatycznym przeżyciem.

Kiedy odbyta żałoba pozwoliła obiektywnie ocenić te wydarzenia, Wioletta i Dariusz podjęli decyzję o porzuceniu dotychczasowej kariery zawodowej, by zmierzyć się ze stereotypowymi realiami branży pogrzebowej. Dziś, kolejne pokolenie rodziny Wojdyła zarządza naszym zakładem, kierując się tymi samymi ideami, co jego założyciele.

Kim jesteśmy?
Czym się zajmujemy?

Działamy w sektorze usług pogrzebowych, oferując kompleksową organizację ceremonii pogrzebowych, w tym kremacji, sprzedaż akcesoriów pogrzebowych, kwiatów, usług kamieniarskich oraz krajowy i międzynarodowy transport zmarłych.

Od początku istnienia nasza firma szczególny nacisk kładzie na jakość oferowanych usług, co realizujemy poprzez ciągłe doskonalenie naszej kadry i usprawnianie zaplecza technicznego. Wszystkie z przeprowadzanych przez nas ceremonii pogrzebowych noszą cechy wyjątkowych i dostojnych, gdyż wychodzimy z założenia, iż każdy z nas zasługuje na godne pożegnanie. Nieustannie tworzymy nowe standardy realizacji zleceń, nie pozwalając, by rynek usług pogrzebowych nas wyprzedził.

Co nas wyróżnia?
Jakie są nasze cele?

Poprzez kreowanie jakości usług pogrzebowych, permanentne wpływanie na standardy branży w naszym regionie, co zgodnie z prawem rynku oznacza ich poprawę w każdej firmie pogrzebowej.

Idea ta z początku wydawała się prawie niewykonalna, jednak dzięki nieprzerwanej pracy naszego zespołu, wcieliliśmy ją w życie i stała się ona faktem.